Jakub Kowalczyk nowym partnerem w Lawspective.

Mamy przyjemność poinformować, że od Nowego Roku do grona wspólników Lawspective dołączył Jakub Kowalczyk, radca prawny.

– Jakub od momentu powstania kancelarii z wyjątkowym zaangażowaniem wspomaga nas w zarządzaniu firmą. Doświadczenie z wcześniejszych lat, kiedy pełnił rolę koordynatora w Departamencie Prawnym jednego z największych Banków w Polsce, procentuje obecnie w Lawspective. Teraz, kiedy kancelaria staje się coraz większym organizmem, zatrudniając kilkadziesiąt osób w biurach w Warszawie i Poznaniu jego wsparcie jest dla nas wyjątkowo cenne – mówi Paweł Litwiński, wspólnik zarządzający w Lawspective.

W ciągu zaledwie roku praktyka Lawspective odnotowała niezwykle dynamiczny rozwój. W planach kancelarii na kolejne lata jest dalsze wzmacnianie wiodącej specjalizacji, tj. obsługi instytucji finansowych, ale także świadczenie pomocy prawnej firmom z innych branż, np. produkcyjnej, spożywczej i deweloperskiej, czy wsparcie w zakresie prawa sportowego.  Zakładane kierunki rozwoju kancelarii są zgodne z dotychczasową specjalizacją Jakuba, który posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze wszystkich typów spółek prawa handlowego.

– Jesteśmy przekonani, że status młodszego wspólnika umożliwi Jakubowi jeszcze skuteczniejsze działanie, a w konsekwencji uprości i skróci procesy decyzyjne, usprawniając pracę kancelarii i zwiększając zadowolenie naszych Klientów, a to jest dla nas najważniejsze – dodaje Marianna Valirakis-Wołyńska, wspólnik zarządzający Lawspective.

Dziękujemy Jakubowi za jego dotychczasowe zaangażowanie i życzymy dużo satysfakcji i powodzenia w nowej roli.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
[addtoany]