Jesteśmy w pierwszej 50-tce kancelarii w Polsce wg najnowszego rankingu „Rzeczpospolitej”!

Z wielką radością informujemy, że nasza kancelaria po raz kolejny podniosła swoje notowania w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika Rzeczpospolita.

Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ w wiodącym zestawieniu „Kancelarie według liczby adwokatów i radców prawnych” zajęliśmy w tym roku 37 pozycję, a w kategorii „Kancelarie według liczby prawników” – 63 miejsce.

Ranking kancelarii prawniczych „Rzeczpospolitej” to jedno z najważniejszych zestawień w środowisku prawniczym. Tegoroczna edycja wydarzenia jest rekordowa ze względu na najwyższą od 20 lat liczbę sklasyfikowanych w rankingu kancelarii.

Dla nas to nie tylko ważne wyróżnienie i potwierdzenie silnej pozycji wśród konkurencji, ale także okazja do zaistnienia w świadomości firm i instytucji, zarówno krajowych jak i zagranicznych, które potrzebują wsparcia prawnego.

Ten sukces nie byłby możliwy bez naszego Zespołu w Warszawie i Poznaniu – dziękujemy Wam za zaangażowanie, dzięki któremu stale się rozwijamy. A naszym Klientom jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzają, powierzając kancelarii swoje sprawy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi wynikami rankingu „Rzeczpospolitej.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
[addtoany]