Fundacje rodzinne

Rejestrujemy i prowadzimy bieżącą obsługę prawną i podatkową fundacji rodzinnych.

O nas

Patrzymy na biznes Klientów z perspektywy prawa

Jednocześnie znając realia prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce wypracowujemy rozwiązania prawne, które uwzględniają kontekst branży i potrzeby rynku, na którym działają nasi klienci.

Jesteśmy kancelarią, którą tworzą ludzie o szerokich kompetencjach praktycznych, wiedzy i zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów prawnych naszych klientów.

Zbudowaliśmy unikalne kompetencje związane z bieżącym wsparciem instytucji finansowych w każdym aspekcie działalności (produktowym, regulacyjnym, transakcyjnym, stała obsługa, masowe postępowania sporne CHF).  Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam ugruntować silną pozycję w segmencie obsługi przedsiębiorców spoza branży finansowej (branża produkcyjna, deweloperska, sportowa).

W relacjach z naszymi klientami dbamy o indywidualne podejście

Jesteśmy skoncentrowani na potrzebach klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zidentyfikować ryzyka i odpowiednio wcześniej zaproponować mechanizmy eliminujące lub mitygujące zagrożenia.

Jesteśmy kreatywni i wszechstronni, a nasze doradztwo jest efektywne i nakierowane na tworzenie praktycznych rozwiązań dla biznesu. Cechuje nas skuteczność i precyzja. Koncentrujemy się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i tworzeniu rekomendacji, na podstawie których nasi klienci podejmują trafne decyzje.