Prawna perspektywa biznesu. Tak działa kancelaria Lawspective.

Jesteśmy firmą prawniczą, która powstała z połączenia dwóch doświadczonych kancelarii. Działamy już od ponad roku w dwóch biurach, w Poznaniu i w Warszawie, stale rozwijając swoje praktyki. Specjalizujemy się głównie w sektorze finansowym. „Prawo z perspektywy biznesu. Biznes z perspektywy prawa” –  według tego hasła zespół Lawspective postrzega doradztwo prawne świadcząc usługi dla przedsiębiorstw. 

–  Patrzymy na firmy naszych Klientów z perspektywy prawa. Nie zapominamy jednocześnie o aspektach biznesowych – mówi Paweł Litwiński radca prawny, wspólnik zarządzający Lawspective. – Działamy na rynku od ponad 15 lat. Znamy realia prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Wypracowujemy rozwiązania prawne, które uwzględniają kontekst branży i potrzeby rynku, na którym działają nasi klienci – dodaje.

Połączyli nas Klienci       

Wspólne doradztwo na rzecz dużego klienta z branży finansowej – to był  początek współpracy kancelarii z Warszawy i Poznania, który wyznaczył główną specjalizację Lawspecitve. Nasz zespół liczący w tej chwili około 40 prawników specjalizuje się w obsłudze instytucji bankowych, finansowych i faktoringowych. Eksperci kancelarii posiadają unikalne doświadczenia i dogłębną wiedzę o tym, jak funkcjonują instytucje finansowe i jakich usług prawnych potrzebują.  

– Od lat stale doradzamy przy bieżącej obsłudze instytucji finansowych (banków, spółek faktoringowych, domów maklerskich, funduszy inwestycyjnych). Na swoim koncie mamy doradztwo transakcyjne i złożone projekty regulacyjne dla tej branży – wskazuje Marianna Valirakis-Wołyńska, radca prawny, wspólnik zarządzający Lawspective.

Nie tylko finanse

Lawspective działa na rzecz klientów z całej Polski. Kancelarię tworzą ją ludzie o szerokich kompetencjach praktycznych, wiedzy i zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów prawnych. Pozwoliło nam to zbudować szerokie portfolio klientów, wśród których są nie tylko firmy z sektora finansowego, ale także firmy rodzinne z branży produkcyjnej, spożywczej i deweloperskiej.

Lawspective  wypracowała też kompetencje w szczególnej branży marketingu sportowego, wspierając przez lata transakcje sprzedaży praw medialnych do największych wydarzeń sportowych, negocjując i przygotowując duże umowy sponsoringu czy pomagając wybitnym sportowcom.

Dobre relacje i wczesne reagowanie

W kontaktach z naszymi klientami kancelaria stawia na indywidualne podejście i mocno koncentruje się na potrzebach obsługiwanych firm. Klienci cenią Lawspective za aktywne podejście do obsługi prawnej – umiejętność odpowiednio wczesnej identyfikacji ryzyka i opracowania skutecznych mechanizmów eliminujących zagrożenia. Prawnicy z Lawspective rekomendują najlepsze rozwiązania, dzięki którym ich klienci podejmują trafne decyzje.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
[addtoany]